تبلیغات
حلی 6 ها

حلی 6 ها
درس به همراه تفریح 
نظر سنجی
آیا از داوری مسابقات ورزشی مدرسه راضی هستید؟سلام

همونجور که میدونید یا نمیدونید،امروز صبح مسابقه فوتبال ما بود،مقابل مدرسۀ آندی،که خب پارسال 8 تا خوردیم ازشون.و امروز هم 1-5 باختیم.ولی خب فقط نتیجه مهم نیست،و چیزایی که الان مینویسم مهمند:
روز قبل از مسابقه،جناب گلی پور به ما(اعضای تیم) گفتند که مسابقه ساعت یک ربع یازده هستش و ما باید ساعت نه و نیم توی باشگاه باشیم. که خب واقعیت این نبود و من همون روز برای فوتبال بازی کردن با رفیقام(که خب 90 درصدشون بچه های آندی ان) ازشون پرسیدم که فردا کی میاین مسابقه.اونا هم گفتن ساعت هشت و نیم.منم طبیعیه که بپرسم چرا؟اونا هم گفتن چی چرا؟؛گفتم خب مسابقه ساعت یه ربع یازدهه دیگه. اونا هم تعجبِ تمسخر آمیزی کردن و گفتن ساعت نه و ربعه بازی. من رفتم  خونه به بچه های تیممون تو تلگرام گفتم. اونا هم به جناب گلی پور زنگ زدن و بعله... فهمیدیم ساعت نه و ربع بازیه. بعدشم با دوشواری شمارۀ بقیه رو پیدا کردیم و خبر دادیم.
ما صبح ساعت نه همه اونجا بودیم(با آقای گلشنی) که آقای گلی پور که لباس های مدرسه-برای مسابقات-دستشون بود،نبودن.
و خب خیلی منطقیه که ما با شلوار لی و پیرهن یقه دار رفتیم مسابقه دادیم.حالا روحیّه ای که همینجا از بین رفت به کنار،ولی جداً-ناموساً-تونستیم بازی خوبی بکنیم. و موقع برگشت با دوستام از آندی فهمیدم که واقعاً ترسیده بودن که ببازن. ولی خب دلیل اصلی باخت ما، این حرفا نبود. و مشکل ما گُلِرمون(علی صالحی از حلی8) بود که اصلا قرار نبود دروازه وایسته و قرار بود عرفان رجبی دروازه بان باشه(که وسطای نیمه رسید و آقای گلشنی دیگه اجازه ندادن که بره دروازه). و به همین دلیل علی صالحی دستکش دروازه بانی نیاورده بود. و سه تا از گل هایی که خوردیم رو دقیقا گرفته بود،که از دستش سُر خورد و رفت تو دروازه. و البته از دلایل دیگۀ باختمون، تک به تک های من و علی کرامتی بود،که گل نکردیم.طبقه بندی: فوتبال، 
برچسب ها: حلی6-آندی،  
[ پنجشنبه 28 آبان 1394 ] [ 07:59 ب.ظ ] [ aai ap ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سلام ما چند تا از بچه های دوره دوم مدرسه علامه حلی 6 هستیم
بی کار بودیم این وب رو زدیم و هیچ قصد دیگه ای از این کار نداشتیم
جستجوگر گوگلدر این وب
در كل اینترنت
تقویم
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :